Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 47 in /home/ldlrkvzl/domains/hiradplasco.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 گلدان پلاستیکی گلخانه ای | نمایندگی فروش گلدان پلاستیکی گلخانه ای ارزان | هیراد پلاست

نمایندگی فروش گلدان پلاستیکی گلخانه ای ارزان

یکی از مهمترین مواردی که تولید کننده گلدان پلاستیکی با آن روبرو می شود، تنوع زیاد سلیقه ها و تقاضا برای این نوع گلدان است، که این امر نیاز به انواع مختلف این محصول از جمله گلدان پلاستیکی گلخانه ای ارزان را در نمایندگی های فروش ایجاد می کند.

فروش گلدان پلاستیکی در دو گروه اصلی انجام می شود که عبارتند از:

  • گلدان پلاستیکی رنگی تزئینی
  • گلدان پلاستیکی گلخانه ای مشکی

با این تفکیک کلی، گلدان های پلاستیکی را به دو گروه تقسیم کردیم که هر یک از آنها زیر گروه های مختلفی دارند، برای مثال:

گلدان پلاستیکی رنگی تزئینی را می توان با مدل های مختلفی تولید کرد، مانند:

  1. گلدان پلاستیکی رنگی گرد
  2. گلدان پلاستیکی رنگی مربع
  3. گلدان پلاستیکی رنگی مستطیل
  4. گلدان پلاستیکی رنگی خورجینی یا دو طرفه
  5. گلدان پلاستیکی رنگی آویز

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

ویژگی های گلدان پلاستیکی مناسب گلخانه

هر یک از گلدان های معرفی شده در بخش قبل برای کاربرد خاصی مناسب هستند، اما به طور کلی تمام این گلدان ها طرفداران خاص خود را دارند.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای سیاه در یکی از دسته های زیر قرار می گیرند:

  • گلدان پلاستیکی سیاه سطلی
  • گلدان پلاستیکی سیاه جعبه ای
  • گلدان پلاستیکی سیاه آویز

اما در مورد گلدان بزرگ پلاستیکی مخصوص درختان، از گلدان های بزرگ استفاده می شود تا فضای کافی برای رشد ریشه درخت یا درختچه فراهم شود. اما به دلیل طیف گسترده ای از سلیقه ها، لازم است که آن را در انواع مدل های سطلی و جعبه ای تولید شوند.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

قیمت عمده فروشی گلدان پلاستیکی بزرگ برای درخت

یکی از محبوب ترین انواع گلدان های پلاستیکی تولید شده در ایران گلدان پلاستیکی ارزان بزرگ مخصوص درختان است. این گلدان در دسته گلدان های سبک و ارزان قرار دارد که بهترین گزینه برای خرید عمده و صادراتی برای کشورهای دیگر است.

باز هم، راهی برای خرید گلدان بزرگ پلاستیکی مخصوص درختان با قیمت پایین وجود دارد. قیمت عمده گلدان های بزرگ پلاستیکی مخصوص درختان به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه، کمترین میزان ممکن خواهد بود. حضور دلالان در بازار قطعاً باعث می شود اگر بخواهید این محصول را از بازار تهیه کنید، قیمت بالاتری بپردازید، اما اگر مستقیم از کارخانه خرید کنید چنین مشکلی نخواهید داشت.

سایر محصولات توسط شده توسط این کارخانه که هم بازار فروش پر رونقی دارد و هم می تواند گزینه مناسبی برای خرید برای سفارشات صادراتی باشد، گلدان پلاستیکی نشا است.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

بازار بزرگ گلدان پلاستیکی گلخانه ای

وزن سبک گلدان پلاستیکی و قیمت ارزان این محصول تفاوت اصلی با سایر مدل های موجود در بازار است که می توانید برای خرید عمده این محصول این ویژگی ها را در نظر بگیرید.

به دلایلی که در بالا ذکر شد اگر به دنبال یک روش سودآور برای درآمدزایی هستید، قطعاً ورود به بازار صادرات انواع گلدان و به ویژه صادرات گلدان پلاستیکی ارزان می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

در بین مدل های مختلف گلدان های پلاستیکی، فروش گلدان پلاستیکی بزرگ مشکی گزینه ای بی نظیر برای فعالیت در بازار در کشورهای دیگر است.

پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال خرید گلدان های پلاستیکی بزرگ به صورت عمده هستید، این فرصت ها را از دست ندهید زیرا ما بهترین ها را برای شما آماده کرده ایم.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

مرکز فروش گلدان پلاستیکی بزرگ

این مجموعه به عنوان مرکزی برای فروش گلدان پلاستیکی ارزان مشکی در بازار ایران، درگیر تولید مصنوعات پلاستیکی کشاورزی است. پیش از ورود گلدان های پلاستیکی مشکی به بازار، باغداران و کشاورزان از جعبه های چوبی برای کاشت نهال، گل و گیاه استفاده می کردند.

اما با پیشرفت صنعت پلاستیک و ورود علم پلاستیک به صنعت کشاورزی، به تدریج از استفاده از جعبه های چوبی کاسته شد.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

تغییر الگوی استفاده از گلدان های چوبی با گلدان پلاستیکی گلخانه ای در باغبانی و درختکاری، نه تنها برای محیط زیست مفید بوده بلکه به کاهش هزینه باغداران و گلخانه ها نیز کمک کرده است. استفاده از دستگاه های تزریق پلاستیک در صنعت مصنوعات کشاورزی با توجه به انتخاب قالب، طرح های زیبایی را در گلدان های پلاستیکی ایجاد می کند و زیبایی خاصی به باغ ها و گلخانه ها می بخشد. وزن سبک گلدان های پلاستیکی بر خلاف جعبه های چوبی حمل و نقل گل ها، درختان و درختچه ها را نیز آسان تر می کند.

این مجموعه همچنین با هدف حمایت از صنعت کشاورزی و باغداری و کاهش هزینه، کلیه گلدان های پلاستیکی را در مدل های گرد، مربع و مستطیل در اندازه های مختلف به رنگ سیاه و ارزان تر از گلدان های تزئینی رنگی برای باغبانان و کشاورزان ارائه می کند.

برای تهیه لیست محصولات و قیمت ها از طریق راه های اعلامی ارتباط با مدیر فروش تماس بگیرید.

گلدان پلاستیکی گلخانه ای

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما