Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 139 in /home/ldlrkvzl/domains/hiradplasco.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 فروش میز ناهارخوری پلاستیکی | میز پلاستیکی ناصر پلاستیک | هیراد پلاست

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی ناصر پلاستیک

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی تولید کارخانه ناصر پلاستیک در انواع مدل های مربع و مستطیل، پایه فلزی و پایه پلاستیکی در دو نوع تاشو و ثابت با رنگ ها و طرح های متنوع انجام می شود.
بهترین میزهای پلاستیکی شرکت ناصر پلاستیک برای فروش عمده در بازار شهرهای ایران از طریق این سایت ارائه می گردد که با استفاده از درصد تخفیف های کارخانه ای می توانید برای خرید عمده انواع میزهای پلاستیکی اقدام نمایید.
کارخانه ناصر پلاستیک یکی از قوی ترین برندها در عرصه صنعت پلاستیک است که انواع میزهای پلاستیکی شیک و زیبا را با کیفیت قابل رقابت با برندهای خارجی تولید و به بازار عرضه می کند. با محصولات این کارخانه آشنایی دارید؟

محصولات کارخانه ناصر پلاستیک

کارخانه ناصر پلاستیک در حیطه تولید انواع لوازم پلاستیکی، محصولات بسیاری را عرضه نموده. از جمله:

 1. صندلی پلاستیکی
 2. میز پلاستیکی
 3. چهارپایه پلاستیکی
 4. فایل، دراور پلاستیگی
 5. کازیه پلاستیکی
 6. لوازم خانگی پلاستیکی
 7. سطل پلاستیکی و …

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

برای خرید لوازم پلاستیکی کلیه تولیدات شرکت ناصر پلاستیک برای سفارش عمده عرضه می گردند و به دلیل تنوع ارائه شده در کلیه محصولات شاهد آن هستیم که تولیدات این کارخانه برای رفع تمامی نیازهای مشتریان مناسب هستند.

انواع میز ناهارخوری پلاستیکی ناصر

میزهای پلاستیکی ناصر هم بخشی از سفارش مشتریان برای خرید عمده می باشند که در این مرکز ضمن معرفی انواع میزهای پلاستیکی امکان ثبت سفارش عمده آنها نیز فراهم گشته.

میزهای پلاستیکی تولید این کارخانه شامل نمونه های زیر می باشند:

 • میز تاشو سفری پلاستیکی
 • میز مبلی پلاستیکی
 • میز مربع پلاستیکی
 • میز مستطیل پلاستیکی
 • میز گرد پلاستیکی
 • میز بیضی پلاستیکی
 • میز پلاستیکی پایه فلزی تاشو
 • میز پلاستیکی پایه فلزی ثابت
 • میز پلاستیکی حصیربافت
 • میز عسلی پلاستیکی

همه این میزها بخشی از تولیدات شرکت ناصر پلاستیک هستند که با توجه به طرح‌های خاص و منحصر به فردشان قابل رقابت با تولیدات خارجی می باشند.

فروش اینترنتی محصولات ناصر پلاستیک این مزیت را به همراه دارد که بهترین قیمت ها را بدون واسطه در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می دهد.

در ادامه به معرفی میزهای ناهارخوری پلاستیکی ناصر پلاستیک می پردازیم.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

تولید میز تمام پلاستیک ناصر پلاستیک

پیشرفت های اخیر در صنعت پلاستیک ایران باعث شده تا امروزه شاهد تولید انواع میز تمام پلاستیک با مدل ها و سایزهای متنوع باشیم و با وجود این که این دسته از میزها از ساده ترین میزهای پلاستیکی موجود در بازار هستند اما از پر فروش ترین آنها به حساب می آیند.

به دلیل فروش بالای میز تمام پلاستیک، کارخانه ناصر پلاستیک این میزها را با مدل ها و سایزهای مختلف تولید می کند که عبارتند از:

 1. میز مستطیل 75*115 سانتیمتر
 2. میز مستطیل 68*110 سانتیمتر
 3. میز مستطیل بزرگ 6 نفره 85*130 سانتیمتر
 4. میز گرد قطر 90 سانتیمتر
 5. میز مربع 80*80 سانتیمتر
 6. میز بیضی 68*115 سانتیمتر
 7. میز بیضی بزرگ 6 نفره 85*140 سانتیمتر

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

لازم به ذکر است تمامی این میزها با ارتفاع 70 سانتیمتر تولید و عرضه می شوند.

تمامی میزهای معرفی شده در بازار به عنوان میزهای 4 و 6 نفره به فروش می رسند که هر مشتری بسته به نیاز خود و اندازه ای که مد نظر دارد، می تواند برای سفارش این مدل از میزها اقدام نماید.

خوشبختانه در این میزها این قابلیت ایجاد شده که پایه ها کاملا از میز جدا شوند تا هر زمان نیازی به آن ها نبود، بتوان میز را جمع کرد. همچنین در صورت نیاز به خرید عمده، می توانید سفارش خود را مستقیم به کارخانه ارسال نمایید که در این صورت از مزایای این نوع خرید نیز بهره مند می شوید.

در هر صورت اگر خواهان خرید اینترنتی میز تمام پلاستیک ناصر پلاستیک هستید، از طریق راه های ارتباطی معرفی شده با ما در مجموعه هیراد پلاست در تماس باشید.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

میز پلاستیکی پایه فلزی ناصر پلاستیک

یکی دیگر از محصولات این کارخانه میزهای پلاستیکی پایه فلزی هستند که با پایه هایی از جنس آلومینیوم تولید می شوند تا ضد زنگ بوده و حتی در محیط های مرطوب و شرجی هم قابل استفاده باشند و این مدل میزهای پلاستیکی را هم می توانید در انواع مدل ها و سایزهای متنوع از طریق مجموعه هیراد پلاست تهیه نمایید.

مدل های مختلف میزهای پلاستیکی پایه فلزی ناصر عبارتند از:

 • میز مستطیل پایه فلزی 8 نفره 90*155 سانتیمتر
 • میز مستطیل پایه فلزی 6 نفره 80*130 سانتیمتر
 • میز گرد پایه فلزی قطر 90 سانتیمتر
 • میز مربع پایه فلزی 80*80 سانتیمتر

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

میزهای پایه فلزی ناصر پلاستیک همگی با ارتفاع تقریبی 75 سانتیمتر تولید می شوند.

این میزها از بهترین نوع مواد اولیه تولید می شوند و به دلیل وجود پایه های فلزی از مقاومت و تحمل وزن بالاتری برخوردار هستند.

برای خرید میز پلاستیکی پایه فلزی بر اساس کاربردهایی که مد نظر دارید، می توانید سایزها و مدل های مختلف این میز را تهیه نمایید که با رنگ بندی های متنوعی هم ارائه شده است.

به هر صورت مجموعه هیراد پلاست قدرت و توانایی این را دارد که بتواند انواع میزهای تمام پلاستیک و پایه فلزی تولید کارخانه ناصر پلاستیک را در سایزها، رنگ ها و مدل های متنوع به صورت تک و عمده در اختیار خریداران قرار دهد.

تولید میز پلاستیکی طرح حصیربافت

بدون شک شما هم در مورد میز و صندلی پلاستیکی طرح حصیربافت که از جدیدترین مدل های ارائه شده در بازار می باشد، زیاد شنیده اید. این مدل میزهای شیک و جذاب امروزه در ایران توسط کارخانه ناصر پلاستیک تولید می شود که طرفداران خاصر خود را دارد.

میز پلاستیکی طرح حصیربافت نیز همچون دیگر میزهای پلاستیکی در سایزهای مختلفی تولید می شود و دارای دو نوع پایه فلزی و تمام پلاستیک است.

سایزها و مدل های مختلف میز پلاستیکی طرح حصیربافت عبارتند از:

 1. میز مستطیل حصیربافت پایه فلزی 80*120 سانتیمتر
 2. میز مستطیل حصیربافت تمام پلاستیک 90*150 سانتیمتر
 3. میز مربع حصیربافت پایه فلزی 80*80 سانتیمتر
 4. میز مربع حصیربافت تمام پلاستیک 90*90 سانتیمتر
 5. میز گرد حصیربافت پایه فلزی قطر 70 سانتیمتر

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

میز مستطیل طرح حصیربافت به دلیل ظاهر جذاب و شیکی که دارد در مکان های مختلف قابل استفاده است؛ آشپزخانه، باغ و ویلا، تراس آپارتمان ها، رستوران ها و کافی شاپ ها و … .

میز پلاستیکی حصیری ناصر پلاستیک همچون دیگر میزها در رنگ های مختلف تولید می شود که پر فروش ترین رنگ ها عبارتند از: قهوه ای، کرمی، طوسی روشن و نوک مدادی.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی حصیری به دو صورت تک و عمده در مجموع هیراد پلاست انجام می شود، پس در صورت تمایل به خرید با ما در تماس باشید.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

میز پلاستیکی تاشو ناصر پلاستیک برای خرید عمده

میز پلاستیکی تاشو یکی از انواع میزهای بسیار پر کاربرد و پر فروش به حساب می آید که بدون محدودیت مکانی برای استفاده با هر کاربردی قابل استفاده است و تنها در مدل پایه فلزی تولید می شود. این میزها در دو طرح حصیری و ساده عرضه می شوند.

انواع مدل های میز پلاستیکی تاشو ناصر پلاستیک عبارتند از:

 • میز گرد تاشو پایه فلزی قطر 90 سانتیمتر
 • میز مربع تاشو پایه فلزی 80*80 سانتیمتر
 • میز مربع تاشو پایه فلزی 60*60 سانتیمتر
 • میز مستطیل حصیربافت تاشو پایه فلزی 80*120 سانتیمتر
 • میز مربع حصیربافت تاشو پایه فلزی 80*80 سانتیمتر

لازم به ذکر است میزهای تاشو با ارتفاع تقریبی 75 سانتیمتر تولید می شوند.

شما هم اگر در مکان مورد نظر کمبود فضا دارید می توانید از انواع میزهای تاشو خریداری کرده تا پس از استفاده آنها را جمع کرده و در گوشه ای نگهداری کنید.

نوع متریال به کار رفته در تولید این میزها همانند میزهای پایه فلزی معمولی است، صفحه میز از مواد اولیه مرغوب مقاوم به نور خورشید و پایه ها از جنس آلومینیوم ضد زنگ هستند.

به هر حال ما در مجموعه هیراد پلاست در تلاش هستیم انواع میزهای پلاستیکی ناصر پلاستیک را در مدل ها، رنگ ها و سایزهای متنوع در اختیار شما قرار دهیم.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

ویژگی میز ناهارخوری پلاستیکی

همانطور که در قسمت قبل ذکر شده میزهای ناهارخوری پلاستیکی بلافاصله پس از تولید در میان مردم محبوب شده و فروش بالایی را به خود اختصاص دادند. اما چه ویژگی هایی باعث محبوبیت این میزها شد؟

از ویژگی های میزهای ناهارخوری پلاستیکی تولید شده توسط کارخانه ناصر پلاستیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تولید شده با استفاده از مواد اولیه مرغوب
 2. راحت و مقاومت بالا
 3. طراحی زیبا و شیک
 4. وزن کم و جا به جایی آسان
 5. قابلیت اتصال چتر در فضای باز
 6. تولید شده در دو مدل پایه فلزی و پایه پلاستیکی
 7. دارای دو طرح تاشو و ثابت
 8. تولید شده در سایز 2 تا 8 نفره
 9. دارای رنگ بندی متنوع
 10. قابلیت ست شده با مدل های مختلف صندلی های پلاستیکی

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

خرید اینترنتی میز ناهارخوری پلاستیکی

در سال های اخیر به دلیل پیشرفت هایی که در صنعت پلاستیکی ایران شاهد آن بوده ایم، امکان تولید انواع میز ناهارخوری پلاستیکی فراهم شد تا هم در محیط داخل ساختمان و هم در فضای باز قابل استفاده باشند؛ به همین دلیل هم این میزها در مدت زمانی کوتاه توجه خریداران را به خود جلب کرده و فروش بالایی را از آن خود نمودند.

خرید و فروش اینترنتی از جمله روش های جدید معامله در سال های اخیر می باشد که کمک شایانی به خریدهای غیرحضوری نموده تا مشتریانی که امکان خرید حضوری ندارند و یا در مسافتی دور و یا شهری دیگر به سر می برند، بتوانند برای ثبت سفارش و خرید عمده اقدام نمایند که امکان خرید به این روش نیز توسط مجموعه هیراد پلاست فراهم شده.

این ظرفیت ایجاد شده جهت جهت همکاری ساده تر و ثبت سریع تر سفارش فراهم شده تا بتوانید هر مدل میز ناهارخوری پلاستیکی را که مد نظر دارید در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش داده و خرید خود را انجام دهید.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

قیمت فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

همانطور که ذکر شد فروش میز ناهارخوری پلاستیکی هم در مجموعه ما انجام می شود، پس لازم است بدانید قیمت این میزها بر اساس سایز، مدل و طرح میز تعیین می شود که از مهمترین فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت میز پلاستیکی هستند.

به هر حال مجموعه هیراد پلاست در تلاش است ظرفیت های لازم را برای فروش میز ناهارخوری پلاستیکی در انواع مدل های شیک و جدید از کارخانه های مختلف را فراهم کند با این هدف که مشتریان بتوانند جنسی خوب و استاندارد را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنند.

سفارشات مشتریان برای خرید میز ناهارخوری پلاستیکی از همه شهرها قابل دریافت است.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

برای اطلاع از قیمت های ارائه شده برای فروش عمده انواع میز پلاستیکی برند ناصر می توانید از طریق سایت شرکت هیراد پلاست پیگیر باشید. در حال حاضر فروش عمده میز پلاستیکی ناصر در این مرکز بهترین فرصت همکاری می باشد که شما هم می‌توانید از آن بهره ‌مند گردید.

همکاری با مجموعه هیراد پلاست فعال در زمینه فروش میز ناهارخوری پلاستیکی کمک می کند تا از جنس و کیفیت محصولات اطمینان کامل داشته باشید و در نهایت با قیمتی عالی خرید خود را انجام دهید.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

پخش انواع میز پلاستیکی ناهارخوری

مجموعه هیراد پلاست در تلاش است انواع میز پلاستیکی ناهارخوری را در مدل ها و سایزهای مختلف به صورت عمده برای پخش ارائه دهد، میزهایی که دارای رنگ ها و طرح های مختلف هستند و بدون شک این تنوع می تواند پاسخگوی نیازهای همه مشتریان باشد.

هر نوع سفارش که داشته باشید از طریق این مرکز قابل پاسخگویی است که در نتیجه تماس با ما می توانید سفارشات خود را اعلام نمایید چرا که تیم فروش ما در تمامی ساعات آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

برای فروش میز ناهارخوری پلاستیکی به صورت عمده مجموعه هیراد پلاست موفق شده با کمک روش های مدرن فروش شرایطی را ایجاد نماید که فروش بی واسطه انواع میز ناهارخوری پلاستیکی برای مشتریان خود به انجام رساند.

همین موضوع باعث شده که شرایط لازم برای مشاوره رایگان و همچنین مطمئن نیز فراهم گشته تا بدین ترتیب و پس از کسب مشاوره مشتریان بتوانند با اطمینان بیشتری هر نوع میز پلاستیکی را که نیاز دارند سفارش داده و خرید کنند.

فعالیت مجموعه هیراد پلاست به گونه ای است که بتواند فروش میز ناهارخوری پلاستیکی را در انواع مدل های مختلف، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به انجام رساند و ثبت سفارشات مشتریان را برای انواع میزهای پلاستیکی در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برساند.

راه های ارتباطی موجود در سایت همواره اماده پاسخگویی در زمینه خرید میز ناهارخوری پلاستیکی هستند. پس همین الان تماس بگیرید تا بتوانید بدون معطلی میز مد نظر خود را سفارش دهید.

فروش میز ناهارخوری پلاستیکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما