Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 30 in /home/ldlrkvzl/domains/hiradplasco.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 کلمن کویر پلاستیک سحر | مرجع خرید کلمن پایه دار کویر پلاستیک سحر | هیراد پلاست

مرجع خرید کلمن پایه دار کویر پلاستیک سحر

شرکت هیراد پلاست به عنوان مرجع خرید عمده کلمن کویر پلاستیک سحر شرایط لازم را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند به قیمت های بدون واسطه دست یابند. کارخانه پلاستیک سحر انواع کلمن پلاستیکی را در سایز ها و حجم های مختلف با مدل های متفاوت پایه دار، بدون پایه، لیوان دار و بدون لیوان تولید می کند.

این کارخانه تولیدات خود را با کیفیت تضمین شده در اختیار مشتری قرار می دهد چرا که با بهترین مواد اولیه تولید می شوند. از این رو می توان کلمن کویر پلاستیک سحر را می توان به عنوان یکی از محصولات خوب و پر فروش ایرانی در بازار به مشتریان معرفی کرد.

کلمن کویر پلاستیک سحر

باکیفیت ترین کلمن آب چگونه تولید می شود؟

تولید کلمن آب پلاستیکی با استفاده از مواد پتروشیمی انجام می شود که این کار به صورت تخصصی و حرفه ای توسط کارخانجات داخلی همچون کارخانه پلاستیک سحر انجام می شود.

از آنجا که صنعت پتروشیمی در ایران فعال است، کارخانجات زیادی در زمینه تولید انواع محصولات پلاستیکی در مدل های متنوع فعال هستند. یکی از این محصولات کلمن پلاستیکی پایه دار است که بازار خوبی دارد و ایران توانسته حتی در زمینه صادرات کلمن پلاستیکی موفق عمل کند.

اما چه چیز در تولید باکیفیت ترین کلمن آب تاثیرگذار است؟

بی تردید انتخاب مواد اولیه باکیفیت در این امر نقش به سزایی دارد و تولید کننده ها بر اساس کیفیت بهترین ها را تولید کرده و روانه بازار می کنند. زیرا کلمن پلاستیکی برای نگهداری انواع نوشیدنی ها استفاده شده و کیفیت آن در خرید کلمن پلاستیکی توسط مصرف کنندگان بسیار موثر است.

کلمن پلاستیکی کویر محصول کارخانه پلاستیک سحر در حجم های مختلف از 2 لیتر تا 45 لیتر تولید شده و روانه بازار می شود.

کلمن کویر پلاستیک سحر

تولید عمده انواع کلمن کویر پلاستیک سحر

یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید کلمن پلاستیکی آب در ایران برند کلمن کویر ترموس می باشد. کارخانه کویر ترموس انواع کلمن های پلاستیکی خود را با دو کیفیت به بازار عرضه می کند بدین صورت که برای تولید محصولات خود از هر دو نوع مواد نو پلاستیک و مواد کهنه پلاستیک استفاده می کند. به همین دلیل کلمن های این کارخانه با دو قیمت متفاوت در بازار به فروش می رسد.

محصولات کلمن کویر ترموس در دسته بندی های زیر تولید شده و موجود می باشد:

 1. کلمن پلاستیکی دو قلو 7 و 20 لیتری معمولی و نو
 2. کلمن پلاستیکی 20 لیتری معمولی و نو
 3. کلمن پلاستیکی 12 لیتری معمولی و نو
 4. کلمن پلاستیکی 7 لیتری معمولی و نو
 5. کلمن پلاستیکی پایه دار 10 لیتری با لیوان و بدون لیوان
 6. کلمن پلاستیکی 5 لیتری لیوان دار
 7. کلمن پلاستیکی پایه دار 4 لیتری
 8. کلمن پلاستیکی پایه دار 6 لیتری
 9. کلمن پلاستیکی 4 لیتری دو شیر
 10. کلمن پلاستیکی 2 لیتری
 11. کلمن پلاستیکی 45 لیتری

برای خرید کلمن پلاستیکی کویر ترموس به صورت عمده و مستقیم از کارخانه با ما در تماس باشید.

کلمن کویر پلاستیک سحر

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما